• 0224 405 08 16
  • [javascript protected email address]
  • Pzts - Cmts : 09:30 / 18:30
header-logo.png KobiWebAjans
Web Yazılım

Web Yazılım

            Web Yazılım Nedir?


            Web, internet dünyasını, insanlar arasında iletişime çeviren bir yapıdır. Bu yapı ile insanlara en kısa yoldan ulaşmak için, çalışmalarınızı, görüntülü bir şekilde sergileyebilirsiniz. Bu gün için hemen hemen bütün konularda Web Yazılım hazırlanmaktadır. İnternet dilinde Web yazılım, web server içerisindekilerin bütünü anlamına gelir. Piyasadakiler için Web yazılımı, Web sayfasındaki yönetici kontrolleri için yapılan yazılımlardır. Web tasarımının en önemli ögesi, web yazılımıdır.


             Bir firmanız var ve Web tasarımı yaptırmak istiyorsunuz. Bu tasarımda, yönetici panelindeki kayıtlar, eklemeler ve silme işlemleri gibi işlemlerin kullanılmasını istiyorsunuz. İşte tam burada, web yazılım devreye girmektedir. Bu işlemler için Web Yazılım yaptırılmalıdır.


            Web Yazılımının Artıları


            Web tasarımı yaptıran kişiler, özel erişebilirlik özelliklerini isteyebilir. Bu sebeple, özel web yazılımcıları ile web tasarımı yaparsanız. Özel isteklerinizi yazılım haline dönüştürebilirsiniz. Tabi, Web yazılımcıları ile çalışmak, fiyat bakımından biraz daha yüksek olur. Ama web sitesi belki onlarca yıl kullanılacak bir gereksinimdir. Bu sebeple ilk anda en iyi şekilde yapıldığı zaman, işleriniz daha iyi olacaktır.


            Sadece web sitesi yaptırıp, resim ve telefon yüklemek, müşteri trafiği içerisinde kaybolmak demektir. Ancak iyi bir web yazılım ile müşterilerinizle olan ilişkileriniz çok daha düzenli olacaktır. Birçok işi, yazılıma yaptırabilirsiniz. Kaydetme, siparişleri otomatik gönderme gibi işler, yazılım ile kolaydır.


            Web yazılım ile siteye giren müşterileriniz birçok işi otomatik yapar. Mesela, bir ürünü satışa çıkardınız. Bir tuşla, anında ödeme tablosunu karşısında bulur. Bu ödeme tablosundan, yine bir tuşla, ödeme emrini verebilir. Bu ödeme emri ardından, yazılım sayesinde, sipariş sizin belirlediğiniz kişilere otomatik gider. Böylece, çok hızlı satış ağına sahip olursunuz. İşlerin yoğunluğu sizi etkilemez. İşlemleriniz internet ortamında tahmininizden daha kolay halledilecektir.