• 0224 405 08 16
  • [javascript protected email address]
  • Pzts - Cmts : 09:30 / 18:30
header-logo.png KobiWebAjans
Hayatınızı kolaylaştıracak 5 android uygulaması
Hayatınızı kolaylaştıracak 5 android uygulaması

Hayatınızı kolaylaştıracak 5 android uygulaması

    Wattpad : Bu uygulama çok faydalıdır içerisinde hayatını anlatan insanlar yeni bilgi verici sözler yazan insanlar ve günlük hayatımızda ‘da kitap reyonlarında yerini almış kitaplarda mevcuttur bunları okuyarak hem bilginizi arttıra bilirsiniz hem de zekanızı güçlendirebilirsiniz.


     Shazam : Shazam özellikle müzik sevenlerin beğenisini kazanmış olan bir uygulamadır uygulamanın güzel yanlarından biri gittiğiniz bi yerde çalan şarkının adını çok merak ediyorsunuz ve bunu öğrenmek için söylemeye çekiniyorsunuz hiç çekinmeyin shazam telefonunuzda yüklüyse açıyorsunuz ve şarkıyı dinleterek buluyorsunuz çok basit ve kullanışlı bir uygulamadır apple store ve google play marketlerinde mevcuttur. Bu program şarkının adını saatlerce düşünmekten kolay bir şekilde bizi kurtarır ve sevdiğiniz şarkıları arşivlemenize olanak sağlar


     M.Y.T : Uzun araştırmalarım sonucu bulduğum müzik indirme programıdır müzik indirmek zamanımızda kolay olduğu gibi bunu bilmeyen bir çok insan için zordur fakat bu program gayet kullanışlı ve kolaydır bu programı yeni bulanlar için çok iyi olsa da bir yandan da bu programı kullananlar içinde çok beğeni kazanmıştır programın en iyi özelliği şarkımızı aratıyoruz dinliyoruz aradığımız şarkı bu mu? Yoksa değil mi bulabiliyor ve çok kolay ve rahat bir şekilde indirebiliyoruz.


     Azar : Bu uygulama evde sıkılanlar için çok iyi bir çözümdür ve çok kullanışlıdır gelelim programın özelliklerine programda Türkiye içinde hiç tanımadığınız birini görüp onunla sohbet edebilir ayrıca arkadaş olarak ekleyip görüşme saati ayarlayıp da görüşebilirsiniz arkadaşlarınızı bulup ekleyip onlarla birebir görüşebilirsiniz programın bir güzel özelliği daha görüşme anında effect yapıp kendinizi daha iyi gösterebilirsiniz bu özelliğiyle de öne çıkan Azar çok beğeni kazanıp çok iyi bir indirme almıştır.


     Letgo : ve en son uygulamaya geçtik bir çok güzel uygulama daha uygulamada evinizde fazladan kalmış ve satmak istediğiniz eşyalarınız varsa bunları çok rahat kolay ve güvenilir bir şekilde satabilirsiniz programın kullanış özelliği çok yüksek düzeyde kullanıcılara olanak sağlamıştır satmak istediğiniz elektronik , beyaz eşya , vb. gibi eşyalarınızın fotoğraflarını çekip belli bir maliyet yazarak yükleyebilirsiniz programda alıcıyla veya satıcıyla mesaj yolundan görüşebilir indirim talep edebilirsiniz çok kullanışlı bir uygulamadır.