• 0224 405 08 16
  • [javascript protected email address]
  • Pzts - Cmts : 09:30 / 18:30
header-logo.png KobiWebAjans
Kolay Raporlama İçin Doğru Yazılımı Kullanın
Kolay Raporlama İçin Doğru Yazılımı Kullanın

Kolay Raporlama İçin Doğru Yazılımı Kullanın

İhracat yapan bir firma olduğunuzu düşünün. Aylık ne kadar ihracat yaptığınızı elinizden ne kadar ürün çıktığını ve ne kadarının elinizde kaldığını takip etmek zorundasınız. Bunun için de veri giriş-çıkışlarınızı doğru yapmanız ve eksiksiz verilerinizi girmeniz gerekir. Bunlarla beraber dikkat etmeniz gereken birçok ayrıntı vardır ve bunları kâğıt kalem usulü ile yapmanız pek mümkün olmayacağından bilgisayarınızı kullanacaksınızdır. Tüm bilgileri gelişi güzel bilgisayarınıza kaydetmeniz de işinize yaramayacağı gibi tam tersine kafanızı daha da karıştıracaktır.


Bunun yerine sizin sadece verilerinizi girerek sonuçları onun hazırlamasına izin vereceğiniz bir yazılımınız olsa fena mı olurdu? Çünkü sağlam bir yazılım size girdiğiniz bilgiler doğrultusunda en doğru sonucu verecektir. Üstelik böyle bir yazılım sayesinde dilediğiniz gibi günlük, haftalık ya da aylık olarak raporlar alıp işlerinizi daha sıkı ve düzenli şekilde takip edebilirsiniz. Gerektiğinde çıkaracağınız raporlar hatta genel anlamda istemiyorsanız filtreleyerek alacağınız raporlar sayesinde her ürününüzün giriş çıkışını ayrı ayrı takip etmeniz mümkün olacaktır.


Her şirketin temeli satışa dayanır. Yani kimisi bunları ihracat ya da ithalat yöntemiyle yaparken kimileri de online satış gibi internet üzerinden gerçekleştirebiliyor. Bunların yanı sıra bir de mağaza aracılığıyla sıcak satış yöntemiyle gelirini elde eden firmalar da yok değildir. Yani neresinden bakarsanız bakın hem modern çağa ayak uydurmak hem teknolojinin gerisinde kalmamak adına bilgisayarınızı kullanmaya ve dolayısı ile işinize uygun bir yazılıma ihtiyacınız olacaktır.


Yazılımınız sayesinde gereksiz angaryalarla uğraşmak yerine sadece gerekli olan işlerle ilgilenir ve zamandan kazanırsınız. Hatta başarılı bir yazılım sizi sadece zamansal anlamda değil maddi anlamda da kara geçirebilir. Hiçbir detayı atlamadan düzenli bir şekilde takibini yapabilir arzu ettiğinizde tek bir tuşla istediğiniz ürünle ilgili raporunuzu alabilirsiniz.