• 0224 405 08 16
  • [javascript protected email address]
  • Pzts - Cmts : 09:30 / 18:30
header-logo.png KobiWebAjans
Outlook Hesabı Nasıl Açılır
Outlook Hesabı Nasıl Açılır

Outlook Hesabı Nasıl Açılır

Outlook genel esas itibariyle Microsoft şirketi tarafından üretilmiş ve geliştirilmiş bir e-posta hizmetidir. Outlook üzerinden eski e-mailhesaplarında olduğu gibi sadece maillerimizi kontrol etmek yerine aynı zaman skype la bağlantılı olduğundan dolayı canlı kamera görüşmeleri de yapılabilmektedir. Daha kalay kullanıma sahip olan Outlook eski tarz e-mail hizmetinden farksız ancak daha kullanışlı ve gelişmiştir.

            Peki ya Outlook hesabı nasıl açılır? Outlook hesabı açmak için yapılması gerek çok basit bir kaç adım gerekmektedir. Öncelikle Microsoft 'un resmi internet sitesine giriş yapmamız gerekiyor.

            Daha sonra ana sayfada üst tarafta bulunan sekmeler içerisinde ki ürünler sekmesinde hizmetler kısmına gelerek oradan outlook.com seçeneğine tıklamamız lazım. Daha sonra karşımıza çıkan outloo.com sayfasında sağ üst köşede bulunan kaydol ibaresine tıklamamız gerekmektedir.


            Bu sayfada karşımıza çıkan kutucukların içerisini eksiksiz doldurmamız lazım. Her kutucuk içerisine istenilen bilgi yazıldıktan sonra hesap oluşturun sekmesine tıklayıp son adımı da gerçekleştirmiş bulunmakta olursunuz. Daha sonra Outlook hesabınızı isteğe düzenleyebilirsiniz.