• 0224 405 08 16
  • [javascript protected email address]
  • Pzts - Cmts : 09:30 / 18:30
header-logo.png KobiWebAjans
Programsız PDF birleştirme İşlemi nasıl yapılır?
Programsız PDF birleştirme İşlemi nasıl yapılır?

Programsız PDF birleştirme İşlemi nasıl yapılır?

    PDF dokümanları hayatımızın birçok yerinde rol oynamaktadır. Birçoğumuzun hem iş hayatında hem de okul hayatında olmazsa olmazlarımızdan olmaya başlamıştır. PDF formatında hazırlanan raporlar, ödevler, mali raporlar, sunumlar ve CV’ler aklımıza gelebilecek birçok dijital ortamdaki belge ve dokümanlar bulunmakta.


     Durum böyleyken PDF dokümanlarıyla ilgili birden fazla ihtiyaçlarda ortaya çıkıyor. Bunlardan biride yazımızın başlığında bahsettiğimiz, birden fazla PDF dokümanı için PDF birleştirme işlemlerini gerçekleştirmek için kimi zaman PDF düzenleme Programlarını, kimi zaman da ücretli yazılımlar kullanıyoruz.


         Her programda da olduğu gibi ücretsiz olanlarını ve bilgisayarımıza zarar vermeyecek yazılımları aramakta epey bir zaman harcıyoruz. Sizlere yeni bir yöntemden bahsedelim herhangi bir yazılım yüklemeden, bilgisayarlarınızın hafızalarını meşgul etmeden, gereksiz reklamlara göz yummadan, Programsız PDF birleştirme İşlemi nasıl yapılır? Birçok internet sitelerinde, bloglar da sizler için araştırdık ve en uygun en güzel güvenilir olan Web tabanlı bir program olan, internet sitesini size sunacağız.


     Herhangi bir internet arama motorunda PDF merge kelimesini arattığınızda karşınıza çıkacak internet sitesinde sade bir tasarım, sitenin üst tarafında, sol kısmında Web sitesinin adı, sağ tarafında reklamlar mevcuttur. Aynı zamanda web sitesinde birden fazla dil desteği bulunmakta. Şunu belirtelim ki bu setinin Türkçe dil desteği bulunmamaktadır. Her ücretsiz ve hızlı programlar gibi bu sitenin de ücretsiz olarak 15 MB dosyaya kadar Programsız PDF Birleştirme işlemini başarıyla gerçekleştiriyor.