• 0224 405 08 16
  • [javascript protected email address]
  • Pzts - Cmts : 09:30 / 18:30
header-logo.png KobiWebAjans
Tasarımcı Monitör Önerileri
Tasarımcı Monitör Önerileri

Tasarımcı Monitör Önerileri

Tasarımcı Monitör Önerileri

Tasarımcılar, çizimlerini ve işlerini bilgisayar üzerinden gerçekleştirmektedir. İyi bir çizim yapabilmek ve tasarımcının kendisini konforlu hissedebilmesi için monitör markası ve modeli oldukça önemlidir. Saatlerce bilgisayar başında çizim yapan tasarımcılar için en iyi monitör önerilerini sizler için sıraladık.

Tasarımcı monitör önerilerini inceleyerek bütçenize ve işinize en uygun monitör modelini tercih edebilirsiniz. Özel grafik tasarımcılar için üretilmiş monitörleri tercih etmek işinizden verim almanızı sağlar. Bu sebeple aşağıda sıraladığımız tasarımcı monitör önerileri arasından kendinize en uygun monitör örneğini tercih edebilirsiniz.

LACiE Ekran Tasarımcı MonitörüSon yıllardan tasarımcılar arasında sıklıkla tercih edilen LACİE ekran özel olarak üretilmesi ile büyük bir beğeni toplamaktadır. Renkler açısından da oldukça etkili bir ekran modelidir. Özel kalibre olarak üretilen LACİE tasarımcı monitörünü kaliteli ve verimli tasarımlar yapabilmek için tercih edebilirsiniz.

LACİE monitör kullanıcıları tarafından da sıklıkla önerilmektedir. Logo tasarım, ambalaj tasarım, kurumsal kimlik tasarımı gibi farklı işlemlerinizi LACİE monitör yardımı ile kolay ve etkili bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu monitör ile kısaca tüm görsel iletişimle alakalı işlerinizi yapabilirsiniz.

EIZO Tasarımcı MonitörüGrafik tasarım dünyasında en çok kullanılan model olarak bilinen EIZO tasarımcı monitörü, özel üretim olması sebebi ile birden farklı işlerinizi iyi bir şekilde halledebilirsiniz. Büyük reklam ajansları ve ünlü grafik tasarımcılar güvenle EIZO tasarım monitörünü kullanmaktadır. Grafik tasarım dünyasında ultra profesyonel bir monitör olarak bilinmektedir.

Kaliteli ve verimli grafik tasarım işlemleri yapmak istiyorsanız dünyaca ünlü EIZO monitörü güvenle tercih edebilirsiniz. Farklı ve gelişmiş özellikleri ile grafik tasarım dünyası için biçilmiş bir kaftan olarak görülmektedir.

Apple/Mac Tasarımcı MonitörüApple markası uzun yıllardır bilgisayar ve monitör ürünleriyle de tıpkı telefonları gibi adından sıklıkla söz ettirmektedir. Amerika ve tüm dünyadaki profesyonel grafik tasarımcılar Apple marka Mac monitörlerini tercih etmektedir. Bir grafik tasarımcı olarak tasarım ve çizimlerinizi kaliteli ve profesyonel bir ekran üzerinde gerçekleştirmek istiyorsanız sizlerde ünlü tasarımcılar gibi Apple Mac monitörü güvenle tercih edebilirsiniz.

Dell MonitörDell markasının monitörleri uygun fiyatları ve kullanım kolaylığı ile tasarımcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Tasarım dünyasında profesyonel işlere imza atmak istiyorsanız Dell tasarımcı monitör modelini güvenle tercih edebilirsiniz.

LG Ekran MonitörüLG ekran monitörü tasarımcılar için birçok profesyonel ve etkili çözümle sunmaktadır. Son yıllarda popüler tasarımcı monitörü modelleri arasında yer alan LG ekranı güvenle tercih ederek kaliteli ve verimli işlere imza atabilirsiniz.

Philips Tasarımcı MonitörüBir dünya markası olmasının yanı sıra Philips, tasarımcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Grafik tasarım alanında uzmanlaşmak ve kaliteli işler gerçekleştirmek istiyorsanız Philips tasarımcı monitörü modelini kullanabilirsiniz. Profesyonel ve uzman bir monitör üzerinden çizim yapmak tasarımcılar için oldukça önemlidir.