• 0224 405 08 16
  • [javascript protected email address]
  • Pzts - Cmts : 09:30 / 18:30
header-logo.png KobiWebAjans
SEO
Arama Motoru Optimizasyonu
SEO

Arama Motoru Optimizasyonu

Teknolojinin en yakın arkadaşımız haline geldiği bu çağda, artık kişisel optimizasyonun haricinde kullandığımız dijital ürünlerde de belli optimizasyonlar oldukça gerekli hale gelmiştir. Peki bu sıkça kullanılan optimizasyonun kelime manası nedir? Optimizasyon, kişiyi veya sistemleri kullanıma en uygun hale getiren çalışmal..

Seo açısından A class ve C class ip farkı
SEO

Seo açısından A class ve C class ip farkı

Webmaster olan kişileri fazlasıyla ilgilendiren bu makale de Google aramalarında sitenizin nasıl ilk sayfada yer alması hakkında bir takım işlemler yapılması gerekmektedir. Sitenizin kaliteli bir içeriğe sahip olması ve SEO ( arama mot..

Neden seo yaptırmalıyım
SEO

Neden seo yaptırmalıyım

Günümüzde reklam, ürünün tanıtılması için vazgeçilmez etkenlerden birisidir. Aynı durum internet sektöründe de vardır, ancak diğer internet sitelerinden alan kiralayıp reklam vermeden önce, sitenin en etkili reklamını yapacak olan etken Seo(Search Engine Optimization) olmaktadır. Peki, internette zaten reklam veriyorum, ayrı ola..

SEO'ya Başlarken Bilmeniz Gerekenler
SEO

SEO'ya Başlarken Bilmeniz Gerekenler

Özellikle gelir elde etmek için Google Adwords ve AdSence gibi hizmetlerle içli dışlı olmaya başladıysanız SEO konusu da illaki ilgi alanınız olacaktır. Biz de bu alana yeni girdiğinizi varsayarak sizlere mutlaka göz atmanız gereken bazı kavramları derledik. Backlink : Backlink, bir sitenin başka bir siteye vermiş olduğu, anas..

SEO Uyumlu İçerik Hazırlama
SEO

SEO Uyumlu İçerik Hazırlama

SEO uyumlu içerik hazırlama konusuna girmeden önce kesinlikle SEO nedir diye ufak bir arama yaparak SEO'nun ne olduğuna kısaca bir göz gezdirmeniz gerekmektedir.Teknolojinin gelişmesi ile beraber internet artık hayatımızın vazgeçilmezi olmuştur, bu sebeple bir çok iş..